Efektownie w Effectowni

Nie lubię chodzić do fryzjera, ale nie lubię też mieć za długich włosów. Akurat odkąd jest u mnie Freja, nie byłam ani razu u fryzjera. Dlatego postanowiłam poszukać nowego miejsca zarówno pod kątem nowej fryzury, jak i Frei. Prawie codziennie przechodzimy na Łowickiej obok Effectowni i już wcześniej Freja zaprzyjaźniła się z kilkoma osobami tam pracującymi. Nie wiem jak ona to robi, ale czasami zaskakuje mnie, ilu ona ma znajomych w okolicy i to nie tylko psich. Effectownia podbiła nasze serce już tym, że w upały została wystawiona woda dla psów. Postanowiłam więc przetestować ich i „od środka”.

Po pierwsze dowiedziałam się, że Freja jest absolutnie mile widziana i rzeczywiście tak było. Została wygłaskana, obfotografowana i w ogóle była to chyba najmilsza wizyta, jaką Freja mogłaby sobie wyobrazić. Ja też wyszłam bardzo zadowolona, nie tylko ze względu na nową, fajną fryzurę, ale też swobodną atmosferę, która sprawiła, że wizyta u fryzjera nie była aż tak stresującym przeżyciem.

Będziemy tu wracać!

Effectownia

Narbutta 83/U7
http://effectownia.pl/
https://www.facebook.com/Effectownia/

Komentarze

  1. Psi Mokotów napisał(a):

    […] 3. Effectownia – to, że ich lubimy, czułam, zanim przyszłam się ostrzyc. Freja tak ma, że ma przyjaciół, których ja czasami nawet nie kojarzę i tak było z Effectownią, koło której prawie codziennie przechodzimy. Najpierw moje serce podbili, umieszczając w upalne dni miskę przed lokalem, a potem wspaniale zajmując się psem, gdy ja zyskiwałam nową fryzurę. http://www.wawapies.pl/uslugi/efektownie-w-effectowni/ […]