Piwna beczka

Lubimy chodzić do nowych miejsc, a jeszcze bardziej lubimy chodzić do nowych miejsc w naszej okolicy. A najbardziej to lubimy chodzić do nowych, psoprzyjaznych miejsc w okolicy, które w dodatku mają dobre piwo.

O Piwnej Beczce usłyszałam od znajomego, który reklamował świetne piwa z małego browaru w Hajnówce, których można tam spróbować. Niezwłocznie poszłyśmy z Freją i jej przyjaciółką Milką sprawdzić, czy rzeczywiście piwo jest dobre i czy miejsce jest psoprzyjazne. Piwo było pyszne (można próbować, pić na miejscu, ale też zabrać do domu), a miejsce na tyle psoprzyjazne, że i barmanka i wszyscy goście zachwycali się psami tarzającymi się po podłodze. Akurat postanowiły się po raz tysięczny zamordować. Dlatego przepychanek, udawanych ataków i ogólnie całego labradorowego judo było mnóstwo. À propos, w wykonaniu Milki i Frei widziałam już pełen zestaw duszeń, dźwigni i przewrotów: przez bark, przez biodro i tak dalej. Obie trzymają się zasad randori i jeśli dojdzie do ippon, to grzecznie się puszczają i do następnej rundy przystępują po chwili odpoczynku.

Wracając do Piwnej Beczki, do tak sympatycznego miejsca dawno nie trafiłam, więc na wszelki wypadek poszłyśmy sprawdzić, czy jest tak fajnie, jeszcze raz. Tym razem oprócz Frei i Milki towarzyszył nam pilnujący całego haremu Nuki. Sama Piwna Beczka jest malutka, ale przed nią znajduje się spory trawnik oddzielony od Niepodległości żywopłotem i grodzonym parkingiem, dlatego dosyć swobodnie można puścić tam psy. Zrobiłyśmy sobie tam nielegalny ogródek i smakowałyśmy piwo, obserwując szalejące psy. Teraz tylko czekamy na legalny ogródek i na pewno będziemy tam wpadać często.

A i przydałaby się miska dla psów. Barmanka co prawda wykazała się pomysłowością i psy dostały wodę… w popielniczkach, ale lepsza byłaby klasyczna miska.


Edit: już jest ogródek!

Piwna Beczka – pub sklep
Niepodległości 76/78 (południowo-wschodni róg Odyńca i Niepodległości)
http://piwnabeczka.pl

https://www.facebook.com/piwnabeczka/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *